П`ятниця, 23.04.2021, 10:58
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас, Гість
 

Харчування дітей

1. Харчування дітей в ДНЗ проводиться згідно з вимогами ст.35 Закону України «Про дошкільну освіту»,  «Інструкції щодо організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» (затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України від 17.04.2006 року № 298/227), тощо.

2.     Організацію харчування дітей в ДНЗ №25 забезпечує комбінат шкільного харчування «Шкільний".

3.     В закладі затверджений 3-х разовий режим харчування.

 

4.     Харчування здійснюється згідно з двотижневим меню (на зиму-осінь, літо-весну ); щодня на кожний наступний день відповідно до наявності продуктів харчування та з урахуванням примірного двотижневого меню, картотеки страв складаємо меню-розклад відповідно до затверджених норм харчування; кожного дня за 30 хв. до роздачі їжі медичний працівник оцінює якість її приготування, в його присутності кухар відбирає добові проби в чистий посуд з кришкою в об’ємі порції для дітей молодшої групи. Проби зберігаються протягом доби в холодильнику до закінчення аналогічного прийому їжі наступного дня і є показником якості роботи кухарів.

5.       В ДНЗ здійснюється щоденний контроль за організацією харчуванням   дітей медсестрою і завідуючою ДНЗ.

6.     Батьківська плата за харчування дітей в ДНЗ не  перевищує 50% від вартості харчування та  визначається і затверджується один раз на рік виконкомом Прилуцької міської ради.


                                                   

 На 2012 рік встановлено вартість харчування:

- ясельна група – 9.50 грн., з них батьківська плата складає - 4.75 грн.

- старша група – 11 грн., з них батьківська плата складає  - 5.50 грн.